Latinské slovo SIDUS® znamená hvězda nebo souhvězdí.

Informační systém SIDUS® je komplexní softwarové řešení ekonomických agend pro firmy zpracovávající podvojné účetnictví. K dispozici je ve dvou jazykových a legislativních verzích – české a slovenské. Využívá ho více než 500 uživatelů v České a Slovenské republice.

 

29.3.2022 - v části Ke stažení je k dispozici nová verze SIDUS.

Ve verzi 22.004 se bohužel vyskytly problémy v modulu Fakturace ve variantě s vazbou na sklad (s automatickým vytvořením skladových dokladů - vyskladněním). Problém se projeví v běžné fakturaci tak, že takový doklad nelze pořídit (hlásí, že položka neexistuje), v Rychlé faktuře pořídit jde, ale vzniknou doklady s částkou 0 a nezaúčtují se do účetnictví !!! V zásobách byla také narušena funkčnost tlačítek MS, Objednávky, Rezervace. Funkce tlačítek byly obnoveny. Současně se podařilo identifikovat a opravit jeden dlouhodobý a poměrně specifický problém, který mohl nastávat v Bance. Detailní popis ve změnovém dokumentu. 

Verze zcela nahrazuje verzi 22.004.

Platí vše co pro verzi 22.004, tedy že je povinná pro zpracování mezd, a to v SR od období 03/2022 a v ČR pro komunikaci s registrem pojištěnců od 1.4.2022.

Přihlásit