Latinské slovo SIDUS® znamená hvězda nebo souhvězdí.

Informační systém SIDUS® je komplexní softwarové řešení ekonomických agend pro firmy zpracovávající podvojné účetnictví. K dispozici je ve dvou jazykových a legislativních verzích – české a slovenské. Využívá ho více než 500 uživatelů v České a Slovenské republice.

 

Ve dnech 13. a 14. září 2021 se v hotelu Skalský dvůr v Bystřici nad Pernštejnem uskuteční tradiční Setkání uživatelů s autory IS Sidus.

Program akce je rozdělen do několika částí. Začínat budeme tradičně v pondělí ve 12:00 obědem. Následovat budou přednášky autorů jednotlivých modulů z firem SoftTeam Košice a EPOS OK, s.r.o., které se budou týkat zejména novinek a užitečných typů na využití nástrojů IS SIDUS.

Na večer bude přichystáno společné posezení. 

Druhý den dopoledne budou autoři pokračovat v přednáškách a budeme Vám k dispozici pro vaše případné konzultace, připomínky a náměty. Akce bude zakončena úterním obědem.

Pokud byste měli zájem, abychom zařadili do programu nějaké konkrétní téma, napište nám, rádi se na ně připravíme.

 

Pro další informace nás prosím kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu +420 224 318 665.

Přihláška je k dispozici na následujícím odkazu: SIDUS_Setkani uzivatelu s autory_2021_09.doc

 

Přihlásit