Latinské slovo SIDUS® znamená hvězda nebo souhvězdí.

Informační systém SIDUS® je komplexní softwarové řešení ekonomických agend pro firmy zpracovávající podvojné účetnictví. K dispozici je ve dvou jazykových a legislativních verzích – české a slovenské. Využívá ho více než 500 uživatelů v České a Slovenské republice.

 

28.6.2021 - v části Ke stažení je k dispozici nová verze SIDUS.

Pro ČR je v modulu Mzdy vyřešena příprava na dosud NESCHVÁLENOU novelu zákona o daňovém zvýhodnění dětí. Verze je tedy nepovinná a obsahuje ještě další úpravy v evidenci zaměstnanců, rozborových sestavách a VREPu.

Pro SR je tato verze povinná. Je možné ji instalovat po přechodu na 06/2021 a není možný návrat na předchozí období. Obsahuje řešení legislativních změn v registračních listech, životním minimu a daňový bonus.

Kromě toho zahrnuje i některé další úpravy, zejména možnost v časování doplnit upozornění na plán událostí do mailu, u PP ve formátu BEST byla změněna přípona souboru na „IKM“ (pouze ČR), dále byla upravena práce při komunikace s SQL parametry. Zásadně byl přepracován uživatelský pohled na číselník Strojů z menu "Soubor – Číselníky" a bylo realizováno hned několik nových funkcionalit do modulu Personalistika.

Detailní popis všech úprav a novinek nejdete v dokumentu změn.

Přihlásit