Latinské slovo SIDUS® znamená hvězda nebo souhvězdí.

Informační systém SIDUS® je komplexní softwarové řešení ekonomických agend pro firmy zpracovávající podvojné účetnictví. K dispozici je ve dvou jazykových a legislativních verzích – české a slovenské. Využívá ho více než 500 uživatelů v České a Slovenské republice.

 

28.11.2022 - v části Ke stažení je k dispozici nová verze SIDUS.

SR Verze je povinná a nezbytná pro modul Mzdy, a to pro Registrační listy, ve kterých je třeba přihlásit zaměstnance – dohodáře s uplatněnou výjimkou OOP, a to během období 12/2022, tak aby bylo možné výjimku uplatnit již od 1. 1. 2023. Dále je povinná pro všechna hlášení z Registračních listů – přihlášky, změny, odhlášky atd. po 1. 1. 2023, tedy ještě před instalací verze 23.001. Více informací viz. popis v dokumentu změn a samostatný dokument v dokumentaci SIDUS_Info_Mzdy_od 12_2022_SR.docx s detailním popisem změn. 

Dále verze obsahuje řadu nových funkcí a úprav v programu. Kromě jiného pro ČR opět otevírá možnost mimořádných daňových odpisů, pro SR obsahuje vytváření XML výstupu z výkazů NUJ a v personalistice úpravy pro Stravenky, první beta verzi Evidence pracovní doby a další novinky a úpravy prakticky ve všech modulech.

Detailní popis všech nových funkcí a úprav je ve změnovém dokumentu a doplněných a nových částech dokumentace.

 

Přihlásit