Latinské slovo SIDUS® znamená hvězda nebo souhvězdí.

Informační systém SIDUS® je komplexní softwarové řešení ekonomických agend pro firmy zpracovávající podvojné účetnictví. K dispozici je ve dvou jazykových a legislativních verzích – české a slovenské. Využívá ho více než 500 uživatelů v České a Slovenské republice.

 

20.7.2022 - v části Ke stažení je k dispozici nová verze SIDUS.

Verze je povinná a nezbytná pro modul Mzdy (uzávěrku za období 07/2022). Verze řeší legislativní změny platné od 1.7.2022 v ČR a SR (změna životního minima a pro SR i daňový bonus).

Dále pak verze obsahuje řadu nových funkcí a úprav v programu. Kromě jiného byla také do nabídky Info SIDUS doplněna nabídka Test velikosti okna (avizované ověřování možností zavádění úprav formulářů u uživatelů). Verze přináší zcela novou obecnou funkcionalitu u listboxů – Sloupce výpočtu, umožňující do formuláře přidat vlastní sloupec s hodnotou definovanou výrazem. Příklady k syntaxi výrazů ve sloupcích jsou k dispozici v samostatném dokumentu SIDUS_GE_Sloupce vypoctu – priklady.pdf. Nové možnosti jsou v nabídce pro Admina a modulech Personalistika a Odbyt.

Detailní popis úprav je ve změnovém dokumentu.

Důležité: Verze je povinná a je potřeba ji nahrát v době po uzávěrce mezd za 06/2022 a před uzávěrkou mezd za 07/2022. Po instalaci se již nelze ve mzdách vrátit na předchozí období (zálohujte)!

 

 

 

Přihlásit